مجله طب دریا- اخبار نشریه
اخبار مجله

حذف تصاویر و رنگ‌ها
با افتخار به اطلاع می رساند که مجله علمی پژوهشی طب دریا در Index Medicus for the Eastern Mediterranean Region (IMEMR) نمایه گردیده است.
۴ اسفند ۱۴۰۰
اخذ رتبه علمی پژوهشی
فصلنامه طب دریا در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ موفق به اخذ رتبه علمی پژوهشی از سوی کمسیون نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.
این دستاورد ارزشمند را به همه دست‌اندرکاران فصلنامه و مخاطبان محترم تبریک عرض می‌نماییم. امید است با همکاری‌های سازنده موفقیت‌های بیشتری حاصل شود.
۲۴ اسفند ۹۹

اخذ موافقت اصولی
فصلنامه طب دریا در تاریخ ۱۳۹۹/۷/۱۴ موفق به اخذ موافقت اصولی انتشار از سوی کمسیون نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
۱۴مهر۹۹


کسب پروانه انتشار
مجله طب دریا دارای پروانه انتشار به شماره ۹۸/۲۵۲۶۳۱  (مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۰) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد
۱۳۹۸/۱۰/۰۲درج کد اخلاق در مقالات
پیرو نامه شماره ۳۳۲۹/د/۷۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۹، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان مبنی بر داشتن
 کد اخلاق برای چاپ مقالات پژوهشی در مجلات علمی پژوهشی، الزامی است که نویسندگان در هنگام ارسال مقاله "کد اخلاق" را ارائه نمایند. بدیهی است که بدون ارایه این کد طی نمودن فرایند داوری تا پذیرش و چاپ غیرممکن خواهد بود. 

شناسه ORCID
بر اساس نامه معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مقرر گردید از ابتدای سال ۱۳۹۷، ثبت و نمایش شناسه رایگان ORCID برای تمامی نویسندگان مقالات مجلات علوم پزشکی کشور الزامی گردد. بنابراین، از این پس مجله طب دریا، شماره ORCID تمامی نویسندگان محترم مقالات را جهت چاپ مقاله در این مجله دریافت خواهد کرد.

آغاز به کار فصلنامه علمی پژوهشی طب دریا
فصلنامه علمی پژوهشی طب دریا (eISSN۲۶۷۶-۶۰۵۱)، در زمینه های مختلف طب دریا آماده دریافت انواع مقالات علمی از محققین، اساتید، دانشجویان، فرهیختگان، متخصصان، پزشکان و علاقمندان به علم طب دریا می باشد.
لطفا در سایت ثبت نام نموده و با مطالعه دستورالعمل راهنمای نویسندگان، مقالات ارزشمند خود را در مجله طب دریا سابمیت نمایید.
صاحب امتیاز:
مرکز تحقیقات طب دریا
آدرس: تهران، مرکز تحقیقات طب دریا، دفتر نشریه
وبسایت فصلنامه علمی پژوهشی طب دریا: www.jmarmed.ir
ایمیل فصلنامه علمی پژوهشی طب دریا: journalmarmedgmail.com
نشانی مطلب در وبگاه مجله طب دریا:
http://jmarmed.ir/find.php?item=1.43.10.fa
برگشت به اصل مطلب